Hlavní navigace

Epson inovuje portfolio tiskáren s ITS

14. 12. 2016

Sdílet

Epson ukázal modely L605 a L1455, které jsou určeny pro malé a domácí kanceláře a doplňují řadu ITS o možnost oboustranného tisku. L605 je první zařízení Epson 3 v 1, které tuto funkci nabízí, a L1455 první 4 v 1 s oboustranným tiskem a skenováním ve formátu A3. Dalšími připomenutými novinkami byly modely L386 a L486. Ty nyní nabízejí funkci tisku fotografií bez okrajů a větší tiskovou rychlost.

„Modely L605 a L1455 jsou řešením pro firmy a to nejen díky nízkým nákladům, ale i bezproblémovému provozu,“ vysvětluje Marcel Divín, Branch Office Manager společnosti Epson Europe. Oba modely poskytují výtisky díky technologii Epson Micro Piezo a originálním inkoustům Epson. Oba tyto modely také používají inkoust na bázi barviva pro barevný tisk a pigmentový inkoust pro černobílý tisk, čímž zajišťují rychleschnoucí výtisky bez rozmazávání. Navíc jsou tiskárny i rychlé (s tiskovou rychlostí 13,7 str./min (L605) a 18 str./min (L1455)).

„Oboustranný tisk logicky snižuje spotřebu papíru na polovinu a zařízení Epson pomáhají minimalizovat provozní náklady automatickým používáním této funkce. Proto mohou uživatelům ušetřit až 90 % nákladů na tisk, čímž se zvýší cenová výhodnost systému. Zároveň se jedná o ekologicky šetrné řešení,“ uvádí Marcel Divín.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?