Hlavní navigace

Řešení pro podporu podnikových procesů v malých a středních výrobních podnicích nabízí T-Systems

26. 6. 2009

Sdílet

TS Výroba, nové řešení pro střední a menší výrobní podniky založené na systému SAP vyvinula společnost T-Systems Czech Republic.
TS Výroba a představuje podle výrobce inovativní nástroj pro podporu podnikových procesů a sledování informačních toků. Implementace řešení pomocí SAP je prý nyní snadná, rychlá a dostupná i pro široké spektrum menších a středních výrobních i nevýrobních firem. Díky vysokému podílu přednastavených procesů lze při zavádění systému SAP v rámci řešení TS Výroba dosáhnout výrazné finanční úspory .
TS Výroba představuje vhodné řešení pro společnosti, které realizují diskrétní výrobu, a to především zakázkovou výrobu, výrobu na sklad a sériovou výrobu. Společnost podle svých slov připravila řešení TS Výroba na míru s vysokým podílem přednastavených procesů z oblasti plánování a řízení výroby, financí a majetku, externího a vnitropodnikového účetnictví, skladového hospodářství, marketingu, expedice, plánování a řízení kvality, administrativy, logistiky a dalších důležitých oblastí, které jsou součástí každé výrobní firmy.
Řešení je funkčně i cenově přizpůsobeno potřebám středních a menších výrobních podniků a vychází ze zkušeností mnoha obdobných firem.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?