Hlavní navigace

Extrémně rychlý analytický systém pro současné turbolentní prostředí nabízí Sybase

23. 7. 2009

Sdílet

Podle výrobce zvládá i velmi náročné analytické požadavky a je navržen k sestavování významně rychlejších a stále přesnějších analýz, které jsou schopny uspokojit rostoucí potřebu předvídat rizika a příležitosti dnešního nestabilního globálního tržního prostředí.
Verze 15.1 nabízí novou inteligentnější funkcionalitu, která prý díky prediktivním analýzám, probíhajícím v reálném čase přímo v databázi analytického serveru, vyšší rychlosti a přesnosti analýz umožňuje svým uživatelům jednodušší kontrolu rizik, odhalování podvodů, řízení podnikových procesů a investičních strategií, stejně jako řízení konkurenceschopnosti produktů, strategie pro marketing a vztahy se zákazníky.
Tento přístup dovoluje organizacím zlepšit predikci budoucích obchodních rizik a příležitostí, nepřetržitě činit rozhodnutí na základě přesnějších informací a bezprostředně reagovat na nové trendy a odchylky. Umožňuje navíc dělat operativní rozhodnutí efektivněji a cenově výhodněji.
Sybase IQ 15.1 poskytuje své „in-database" analytické nástroje třemi způsoby:
• Rozsáhlá knihovna numerických a analytických funkcí byla rozšířena tak, aby zahrnovala další nové funkce jako třeba datovou konverzi.
• Dodatečná ANSI SQL OLAP rozšíření umožňují agregační analýzu velkých datových souborů, díky které je možné získat rychlé výsledky pro výpočty jako korelace a kovariance.
• Poslední verze analytického obsahuje nové knihovny zásuvných analytických algoritmů od statistických a dataminingových partnerů.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?