Hlavní navigace

Google I/O 2018 proběhne v květnu v Mountain View

24. 1. 2018

Sdílet

Společnost však tentokrát tajnůstkaří a k místu ani datu konání se nevyjádřila přímo, ale nechala svoje fanoušky, aby trošku zapojili svoje mozkové závity. Její hlavolam se ovšem „internetu“ společnými silami podařilo rozluštit poměrně rychle.

Vodítka začala trousit prostřednictvím tajemného příspěvku na Twitteru, obsahujícího nějaký binární kód, který vedl na web google.com/io. Na této stránce se dostanete do webové aplikace Google StreetView, kde začíná další cesta. Musíte zde projít kancelářskou budovou, kde můžete hledat další vodítka.

Průběžné indicie vám prozrazovat nebudeme, ale vězte, že konečným výsledkem je datum a místo konání: 8. až 10. května ve Shoreline Amphitheater v Mountain View.

Zajímavostí v jedné z místností je na stole umístěný ananasový koláč. Někteří fanoušci spekulují o tom, že by mohlo jít o vodítko k názvu následující verze operačního systému Android. Mohla by zkratka Android P znamenat Android Pineapple? To se dozvíme možná právě v rámci akce Google I/O.

Na stole v recepci je pak umístěn kalendář s datem 5. srpna. Mohlo by jít o další vodítko, a sice o datum, kdy by mohlo dojít k oficiálnímu uvedení Androidu P?

Zdroj: Techspot.com

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?