Hlavní navigace

HP připojuje k internetu i své nové Officejety

4. 10. 2010

Sdílet

Společnost HP oznámila novinky ve svém portfoliu tiskáren HP Officejet, přičemž uvedla na trh tiskárny pro malé podniky s připojením na internet. Technologie HP ePrint, kterou nové tiskárny využívají, umožňuje uživatelům tisk z libovolného mobilního zařízení prostřednictvím e-mailu. Zákazníci společnosti HP mohou také tisknout obsah webových stránek, jako například šablony či uložené dokumenty, bez použití počítače jen pomocí tiskových aplikací HP přímo na tiskárně.

Nové řady tiskáren HP Officejet Pro 8500A e-All-in-One a HP Officejet 7500A Wide Format e-All-in-One jsou určeny pro podniky, které potřebují kabelové i bezdrátové univerzální řešení. Není bez zajímavosti, že například řada HP Officejet Pro 8500A e-All-in-One by podle výrobce měla nabídnout až padesátiprocentní úsporu nákladů na stránku v porovnání s laserovými tiskárnami.

ePrint - tisk v cloudu

Technologie HP ePrint přiděluje každé tiskárně e-mailovou adresu, která umožňuje tisk dokumentů v kanceláři, pokud je uživatel v terénu. Zároveň usnadňuje tisk dokumentů zákazníkům a kolegům, kteří jsou v kanceláři na návštěvě – bez nutnosti instalace ovladačů a softwaru.

V zájmu bezpečnosti a ochrany osobních údajů zákazníků má každá tiskárna ePrint unikátní e-mailovou adresu, která nebude nikdy distribuována, pokud ji ostatním neposkytne sám zákazník. Pro zvýšení bezpečnosti a ochrany soukromí zákazníků využívá HP také standardní filtry proti nevyžádané poště, které zabraňují zneužití tiskáren. E-mailovou adresu tiskárny lze navíc přenastavit. Kromě toho je možné vytvořit seznam povolených e-mailových adres, ze kterých tiskárna smí přijímat dokumenty k tisku.

Řada HP Officejet Pro 8500A e-All-in-One

Řada Officejet Pro 8500A e-All-in-One má podle HP malým a středním podnikům umožnit barevný tisk marketingových materiálů a jiných obchodních dokumentů s až padesátiprocentní úsporou nákladů v porovnání s laserovými tiskárnami. Prostřednictvím integrovaného kabelového i bezdrátového připojení k síti může tyto tiskárny sdílet více počítačů. Řadu HP Officejet Pro 8500A e-All-in-One tvoří dva modely:

—    HP Officejet Pro 8500A e-All-in-One – 6cm dotykový displej poskytuje přístup k tiskovým aplikacím a umožňuje tisk prostřednictvím internetu. Tato bezdrátová tiskárna vyniká rychlostí až 15 str./min černobíle a 11 str./min barevně, navíc nabízí zásobník na 250 archů papíru, automatický podavač na 35 stránek papíru (simplex), port USB a zdířky na paměťové karty. Umožňuje skenování a faxování dokumentů do počítače a složek na síti, kopírování oboustranných identifikačních karet na jednu stránku a další. Tiskárny jsou v prodeji v Evropě, na Středním východě a v Africe za cenu 269 EUR (6500 Kč).

—    HP Officejet Pro 8500A Plus e-All-in-One – Kromě funkcí a parametrů modelu HP Officejet Pro 8500A e-All-in-One má tato tiskárna větší dotykový displej (10,9 cm), automatický oboustranný podavač dokumentů na 50 stránek, sklo velikosti stránky Legal a poskytuje funkci skeneru a faxu s odesíláním na e-mailovou adresu. Řešení CopySmart, jako např. CopyFix, opravují poškozené nebo nevystředěné originály. Tiskárna je v prodeji v Evropě, na Středním východě a v Africe za cenu 349 EUR (8800 Kč).

 

Nová sada HP 940XL Officejet Value Pack přispívá k úsporám nákladů

Tiskárny řady HP Officejet Pro 8500A e-All-in-One jsou kompatibilní se sadou HP 940XL Officejet Value Pack, která firemním uživatelům podle vyjádření HP umožňuje další úspory nákladů spojených s tiskem dokumentů. Tato nová sada obsahuje 100 listů papíru HP Professional Inkjet 180 glossy a tři barevné inkoustové kazety HP 940XL Officejet (azurová, magenta, žlutá). Sada dále obsahuje CD HP Business Marketing Design se širokou nabídkou marketingových šablon a radami pro tvorbu designu. Tato nabídka umožňuje majitelům domácích kanceláří a malých firem využívat komplexní sadu produktů k tvorbě letáků a propagačních materiálů.

HP Officejet 7500A Wide Format e-All-in-One

Podnikům, které požadují kabelové i bezdrátové univerzální řešení, umožňující tisk obchodních materiálů o rozměrech 8 x 13 cm až 33 x 48 cm (formát papíru A3+), nabízí společnost HP tiskárnu HP Officejet 7500A Wide Format e-All-in-One. Kromě možnosti faxování, kopírování a skenování tato tiskárna vyniká rychlostí až 10 str./min černobíle a 7 str./min barevně, přiřemž navíc nabízí zásobník na 150 archů papíru, automatický podavač na 35 stránek papíru (simplex), port USB, zdířky na paměťové karty, 6cm dotykový displej a řešení CopySmart.

Nyní v prodeji v Evropě, na Středním východě a v Africe za 299 EUR (7500 Kč).

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?