Hlavní navigace

HTC představuje smartphone Snap

2. 4. 2009

Sdílet

HTC Snap umožňuje zůstat jednoduše v kontaktu s více lidmiSpolečnost HTC dnes představila QWERTY smartphone HTC Snap - jedná se o komunikátor vhodný pro zkušené uživatele, kteří hledají cenově dostupné zařízení se vzdálenou synchronizací e-mailů, kalendáře a kontaktů s Microsoft Exchange serverem. Nicméně flexibilní systém Microsoft Windows Mobile 6.1 Standard nabízí jednoduché ovládání, takže je HTC Snap podle vyjádření výrobce vhodný i pro naprosté začátečníky.

HTC Snap

„Víme, že lidé bývají často zahlceni lavinou nevyžádaných e-mailů, a proto HTC Snap zavádí funkci Inner Circle. Inovace umožňuje uživatelům upřednostňovat zprávy od nejdůležitějších lidí, a to pouhým stiskem jediného tlačítka," řekl John Wang, ředitel marketingu, HTC Corporation.

HTC Snap je vysoký necelých 12 mm a je schopen zajistit až osm a půl hodiny hovoru díky 1500 mAh baterii. Ergonomická QWERTY klávesnice s velkými klávesami a taktilní zpětnou vazbou zaručuje psaní e-mailů a textových zpráv rychle, přesně a pohodlně. Vysokorychlostní 3G HSPA konektivita umožňuje poslat fotky přátelům, vstupovat do sociálních sítí nebo stahovat velké soubory během cest.

HTC Snap bude k dispozici u vybraných distributorů v průběhu druhého čtvrtletí roku 2009 a rozšíření na světové trhy se uskuteční v průběhu druhé poloviny roku. Navíc odblokovaná verze pro americký trh s podporou HSDPA (850/1900 MHz) bude k dispozici během léta pod názvem HTC S721.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?