Hlavní navigace

Huawei začal prodávat sluchátka FreeBuds Pro 2

11. 7. 2022

Sdílet

Sluchátka Huawei FreeBuds Pro 2 jsou vybavena zvukovým systémem „Ultra-hearing True Sound Dual Driver“, který koordinuje dva měniče a zajišťuje jejich souhru. Využívá planární membránu, díky které lépe zní výšky a podtóny. 

Čtyřmagnetový dynamický měnič se zase postará o střední a nižší frekvence, výsledkem je široký rozsah od 14 Hz do 48 kHz.

Sluchátka Huawei FreeBuds Pro 2 jsou vybavena technologií „Triple Adaptive EQ“, která má podle výrobce vyladit zvuk podle struktury zvukovodu, polohy při nošení a úrovně hlasitosti. Sluchátka podporují kodek LDAC s vysokým rozlišením a mají certifikaci HWA i Hi-Res Wireless.

Nechybí ani aktivní potlačení hluku. Nový „Triple Mic ANC Systém“ zvyšuje průměrnou hloubku ANC o 15 % oproti svému předchůdci, zatímco „Intelligent Dynamic ANC 2.0“ přesně identifikuje prostředí vnějšího zvukového pole a zvolí vhodný režim potlačení šumu. Systém eliminuje zvuky i leteckých motorů.
Huawei FreeBuds Pro 2 vydrží až čtyři hodiny přehrávání a celkem 18 hodin s pouzdrem. S vypnutým ANC to je pak 6,5 hodiny poslechu a celkem 30 hodin s pouzdrem.

Sluchátka se začala prodávat dnes za 4999 Kč.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?