Hlavní navigace

Hudební telefon Samsung BEATDJ vstupuje na českou scénu

31. 7. 2009

Sdílet

Hudební telefon Samsung BEATDJ

 

Na český trh přichází hudební telefon Samsung BEATDJ (M7600) z dílny Samsung Electronics. Telefon z řady BEAT Edition je zaměřen převážně na mladší generaci posluchačů. Těm umožní Samsung BEATDJ jejich oblíbenou hudbu poslouchat i tvořit. Samsung BEATDJ láká zákazníky podle svého výrobce především na kvalitní zvuk, moderní design telefonu a jeho dotykový displej. Součástí telefonu Samsung BEATDJ je uživatelské rozhraní DISC,  audio technologie Bang & Olufsen a také aplikace pro vyhledávání, nákup a doporučování hudby.

Samsung BEATDJ


Díky BEAT DJ softwaru a uživatelskému rozhraní DISC mohou uživatelé nového telefonu Samsungu mixovat oblíbené hudební skladby a vytvářet tak originální remixy. Samsung BEATDJ umožňuje  také „skrečovat“ a přidávat různé samply, kterých je v telefonu dvacet. Lze přidávat i různé filtry (například ozvěnu), vytvářet smyčku nebo měnit hudební tempo.

Díky uživatelskému rozhraní DISC je možné listovat v hudebních skladbách nebo posouvat právě přehrávanou písničku. Samsung BEATDJ má navíc zabudované stereo reproduktory s Bang & Olufsen ICEpower zesilovačem. Na výběr máte možnost zvolit si i prostorový zvuk SRS 5.1. Hudební výbavu doplňuje FM rádio s RDS, které je možné nahrávat.

Hudební portfolio telefonu doplňuje originální design, u kterého se výrobci nechali inspirovat jukeboxy. Stylový vzhled podporuje  plně dotykový 2,8-palcový AMOLED displej, který spotřebovává ve srovnání s tradičními displeji méně elektrické energie a poskytuje vyšší kontrastní poměr dosahující hodnoty 10000:1. Díky tomu je schopen lépe reprodukovat tmavé odstíny, podání barev je živější a displej je také celkově jasnější, takže jej lze bez problémů používat i venku, a to i na přímém slunci. AMOLED displej je také schopen zobrazit obraz tak, že jej lze prohlížet pod jakýmkoli úhlem při plném zachování barevnosti.

Samsung BEATDJ

Pohotovnostní displej si můžete zaplnit populárními widgety, které nabízí i odkaz do sociálních sítí. Součástí telefonu Samsung BEATDJ je také GPS navigace. Díky ní můžete do fotografií pořízených z fotoaparátu s rozlišením 3 megapixely vkládat informace o tom, kde byly snímky pořízeny. Telefon disponuje také 50MB interní paměti, rozšiřitelnou pomocí microSD karty až o 16GB.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?