Hlavní navigace

U:fon mění své tarify pro volání a přenos dat

31. 7. 2009

Sdílet

U:fon v srpnu začne nabízet nové tarify hlasových a datových služeb

 

Na poli hlasových služeb U:fon vyřazuje ze své nabídky tarify Za 300 a Za 300 2v1. Ty od 3.srpna nahradí dražší služby Za 350 a Za 400 Duo. Tarif za 350 však dostává krom vyšší cenu i 60 minut volání do všech sítí zdarma. U obou z nich je pak možné volat zcela zdarma v rámci sítě U:fon.

„Každý zákazník by se měl především v dnešní době ptát, co za svůj paušál od svého mobilního operátora dostává. Šedesát volných minut do všech sítí, volání a SMS v síti zdarma, po provolání volných minut cena hovorného 3,50 Kč a SMS za 1,19 Kč. To vše za 350 Kč měsíčně," okomentoval změnu tarifů Lukáš Antoš, marketingový ředitel telekomunikační firmy U:fon.

Změnu podstoupí i datové tarify mimozemské společnosti. Nejlevnější 3G mobilní internet si tak nyní budou moci zákazníci pořídit za 400 Kč měsíčně. „Trh mobilního internetu se vyvíjí velice dynamicky. S poklesem cen notebooků vznikl zcela nový trh sekundárního připojení k internetu, podpořený rozmachem sociálních sítí jako Facebook, Twitter, ICQ, Skype apod. Je pochopitelné, že nároky na podobnou službu jsou odlišné. Zákazníci za druhé připojení nechtějí platit stejné peníze jako za připojení primární," vysvětluje změnu 3G služeb Antoš.

 

Více informací o jednotlivých nabídkách společnosti U:fon můžete najít přímo na jejích stránkách.

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?