Hlavní navigace

IDS Scheer a Software AG oznámily spojení společností a nový produktový plán

17. 3. 2010

Sdílet

Software AG, která nyní vlastní více než 90% podíl v IDS Scheer, zveřejnila detaily toho, jak jí akvizice umožní stát se významnějším hráčem na trhu s Business Process Excellence (BPE). Zároveň byl představen produktový plán společného portfolia a ohlášen první společný produkt – ARISalign. Software AG plánuje začlenit zbývající podíl IDS Scheer do konce roku 2010.

Software AG představila první společný produktový plán s IDS Scheer. Integrované produkty pro Business Process Excellence přinesou příležitosti na nových trzích a ustanoví „process intelligence“ jako jeden z mezníků v historii softwarového průmyslu. Akvizice IDS Scheer má umožnit díky sdílení znalostí a dovedností, jak v oblasti produktů, tak v oblasti konzultační, zlepšit podíl firmy na trhu a po sloučení má mít takovou strukturu, aby oslovovala ve vedeních firem nejen obchodníky, ale i odborníky, kteří se stále více podílejí na rozhodování o strategických investicích do IT.

Během krátké doby proběhne integrace produktů webMethods a ARIS i integrace portfolií v oblasti spolupráce a komunitních projektů. Stávající oddělení služeb pro strategické konzultace a konzultace SAP společně vytvoří oddělení Enterprise Process Innovation. Budoucí značky společnosti jsou ARIS, webMethods, ADABAS, Natural a IDS Scheer Consulting. IDS Scheer Consulting bude tvořit nezávislou obchodní divizi.

Na společném stánku s IDS Scheer oznámila Software AG svou vizi budoucnosti. Byly ukázány konkrétní příklady, jak Business Process Excellence přispívá k rozvoji různých průmyslových odvětví. Mezi ty nejvýznamnější patří „snižte uhlíkovou stopu svého automobilového parku“ – názorná ukázka možného propojení digitálních světů, předvedená na příkladě ze světa skutečného. Demonstrační aplikace vznikla ve spolupráci s TomTom Work součástí společnosti TomTom.

Na veletrhu CeBIT představila Software AG nové technologie pro Business Process Excellence, včetně produktů ARISalign, ARIS Mash Zone, NaturalONE a Communication Enabled Business Processes (CEBP).

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?