Hlavní navigace

IFS představuje nové řešení správy dokumentů

2. 8. 2010

Sdílet

Nové DMS řešení od společnosti IFS má za cíl zjednodušit proces správy informací a dat a omezit administrativní zátěž spojenou se správou velkých objemů dokumentace k rozsáhlým podnikovým projektům. Uchováváním všech dokumentů týkajících se zákazníků a dodavatelů v centrálním systém ERP mohou organizace zlepšit přehled o datech a zvýšit produktivitu zaměstnanců, kteří budou mít možnost se v případě potřeby dostat k těm správným dokumentům.

Document Management System od IFS se rozšířenými funkcemi vizualizace dokumentů dynamicky zpracovává administrativní data. Dle výrobce zajišťuje, aby byly uživatelům předkládány pouze ty podklady, které se týkají jejich aktuálních pracovních potřeb. Irelevantní data mají být automaticky odstraňována ze zobrazení dokumentů na portálu, což má zkrátit dobu potřebnou k nalezení potřebných dat a dokumentů na několik sekund. Uživatelé také mohou těžit z plné integrace se všemi aplikacemi sady Microsoft Office. To umožňuje uživatelům ERP pracovat v aplikaci, která jim jlépe vyhovuje, neboť mohou přímo z aplikací Office kliknutím na jediné tlačítko zařazovat dokumenty do ERP systému.

Zdokonalený systém kromě toho umožňuje také uplatňovat zabezpečení dokumentů k jednotlivým projektům. Nový kontrolní bod zabezpečení v  DMS IFS umožňuje zpřístupnit interním i externím projektovým konzultantům dokumenty vztahující se k projektu, na kterém pracují. Všechna data mohou být připojena ke struktuře projektu, k obchodním objektům nebo zařazena do volně konfigurovatelné struktury složek s kontrolou nad revizemi, zálohováním, zabezpečením a plnou funkčností správy dokumentů.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?