Hlavní navigace

Intel: Vyzkoušejte si funkci IT manažera v internetové soutěži

3. 8. 2009

Sdílet

Intel: Vyzkoušejte si funkci IT manažera v internetové soutěži


Dnes odstartovalo první kolo herní soutěže společnosti Intel, nazvané IT Manager Game 3: Unseen Forces. Jde v ní o jediné – o peníze. Určitě Vás zajímá, jak IT oddělení vlastně funguje, případně zde máte možnost uplatnit své dosavadní znalosti, pokud již toto oddělení vedete.

Úkolem účastníků je dosáhnout co nejvyšších zisků firmy a zároveň rozvinout vlastní globální IT impérium. Není to ale snadné – stačí jen na chvilku ztratit kontrolu nad sítí, a ihned klesnou zisky, zaměstnanci Vám dají vale, šéf bude šílet a Vaše hlava se ocitne na špalku. A předem varujeme – stejně jako ve skutečném světě IT se i zde střetnete s tajemnými silami a nevysvětlitelnými záhadami. Poruchy Vás lehce připraví o těžce nabyté zisky, hacker Vám pořádně zavaří svým smrtícím útokem na síť. A jaká překvapení na Vás asi číhají v serverovně?

Jak sami brzy zjistíte, pokazit se může v podstatě cokoli. Budete se muset potýkat s mnoha různými potížemi s hardwarem i softwarem. Někdy budou opravitelné snadno, někdy ne. Jak Vaše firma poroste, budete svou pozornost muset efektivně dělit mezi různé problémy. Hra proto nabízí spoustu podpůrných technologií, které zjednoduší a urychlí Vaši práci.

Své IT manažerské schopnosti budete moci otestovat po celý srpen 2009. Hra je lokalizována do češtiny. Výsledková listina nejvyšších skóre je pravidelně aktualizována. Za nejlepší výsledky budou oceněni ti, kdo zvýší zisky vybudováním fungující globální sítě. Nevhodné řízení vede k propadu výnosů a tím i k poklesu v tabulce. Pro deset nejlepších jsou připraveny ceny od společností Belkin a Lenovo. Cenu za ohleduplnost a trpělivost získají i partnerky či partneři nejlepších hráčů. I pro ně máme připraveno malé překvapení.

Hru včetně pravidel a průvodce naleznete na http://itmanager3.intel.com/cs-cz/default.aspx.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?