Hlavní navigace

Kaspersky uvádí na trh nové bezpečnostní produkty v češtině

9. 9. 2010

Sdílet

Dnes jsme měli příležitost se zúčastnit uvedení nejnovějších verzí produktů Kaspersky pro domácí uživatele řady 2011 na český a slovenský trh. Zároveň s nimi byla uvedena nová česká verze Kaspersky Mobile Security 9 pro ochranu smartphonů.

Kaspersky 2011

Nové verze obsahují řadu novinek - uživatelé se mohou těšit například na vylepšenou proaktivní ochranu v reálném čase, Virtuální klávesnici, miniaplikaci Windows Gadget a na vylepšené skenování zranitelností operačního systému a nainstalovaných aplikací.

Kaspersky Internet Security 2011

Komplexní balík Kaspersky Internet Security 2011 pak navíc obsahuje funkce Safe Run pro zabezpečení spouštění webových stránek a aplikací, Safe Surf umožňující bezpečné surfování Internetem, dále Rodičovskou kontrolu nebo nově implementovanou fukci System Watcher, která monitoruje systémové události na základě chování programu.

Produkty lokalizované do českého jazyka vycházejí jen několik měsíců po jejich oficiálním uvedení a díky tomu si mohou i čeští a slovenští zákazníci užívat plně všech výhod nových řešení. „Z průzkumu spokojenosti zákazníků v České republice víme, že pokud mají nainstalované produkty Kaspersky, v 99,9% případech nepřecházejí na jiné“, říká o spokojenosti zákazníků Bohdan Vrabec, Kaspersky Distribution Manager pro ČR a SR.

Kaspersky Mobile Security 9

Kaspersky Mobile Security 9 je třetí generací produktu na ochranu mobilních telefonů z produkce Kaspersky Lab. Jedná se o tzv. all-in-one bezpečnostní balík, který je možné nainstalovat na nejnovější verze operačních systémů Symbian a Windows Mobile. Aktuálně je podle autorů aplikace podporováno více než 300 typů mobilních telefonů.

Kaspersky

Kaspersky Mobile Security 9 obsahuje vedle základních funkcí typu antivir, firewall, nebo anti-spam, řadu dalších funkcí zaměřujících se především na ochranu před zneužitím dat (kontakty, SMS zprávy, fotky, mp3, firemní data) neoprávněnou osobou. Díky fukci Anti-Theft můžete vzdáleně svůj telefon zablokovat nebo v případě jeho ukradení veškerá data smazat. Funkce GPS Find zase pomůže přístroj nalézt, pokud je ztracen nebo ukraden, zároveň je tato funkce obsažena v Rodičovské kontrole pro zjištění polohy dítěte.

Po výměně SIM karty Kaspersky Mobile Security 9 zablokuje přístroj a informuje majitele o nově používaném čísle i poloze přístroje. Funkce Ochrana soukromí umožňuje majiteli ukládat kontakty do blacklistů, blokovat nevyžádané hovory a SMS zprávy a některé kontakty ukládat v privátním režimu.

Všechny produkty Kaspersky Lab v českém jazyce jsou k dispozici na www.kaspersky.cz, kde si lze stáhnout testovací verze. Na recenzi produktu Kaspersky Internet Security 2011 se můžete těšit již brzy.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?