Hlavní navigace

Kreditní kartou? Ne, teď se bude platit ultrazvukem

27. 2. 2019

Sdílet

Zabezpečené informace, jako jsou uživatelská jména, hesla, digitální identity, elektronické platby nebo Blockchain, jsou přenášeny ultrazvukem. Stačí spustit aplikaci a ultrazvuk "cestuje" z pokladny na smartphone, kde se ověří.

Novinkou firmy Wordline je i Yumi, multifunkční terminál pro maloobchodní prostředí. Jeho operační systém Android umožňuje vyvíjet aplikace, které výrazně zlepšují uživatelskou zkušenost.

Díky velké dotykové obrazovce přináší Yumi svým zákazníkům možnost interakce se širokou škálou aplikací, které přesahují jednoduchou platbu. Doba, kdy lidé čekají u pokladní kasy, tak nemusí být ztraceným časem, ale zákazníci během ní mohou využít nastavitelné služby terminálu.

360° otočný design Yumi je přizpůsobený jak pro použití u pultu, tak jako přenosné zařízení. Je velmi flexibilní a efektivní.

S firmou VISA pak Worldline představil svou vizi přepravy zítřka.  Open Payment s řešením WL Tap 2 usnadňuje cestujícím, zejména jednorázovým zákazníkům, ověřit a zaplatit jízdenku. Budou moci cestovat pomocí bezkontaktní platební karty, smartphonu nebo dokonce chytrých hodinek – už žádné jízdenky, tvrdí tvůrci.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?