Hlavní navigace

LG představuje multifunkční monitory řady M62

20. 10. 2009

Sdílet

LG představuje multifunkční monitory řady M62


Nová řada displejů LG M62 je kombinací monitoru a televizoru - zákazník si z nové produktové řady může vybrat velikost úhlopříčky v rozmezí 22 až 27 palců. Co se designu týče, LG nabídne novinku v černém nebo bílém provedení.

LG M62

Pro sledování televize obsahuje M62 DVB-T digitální tuner pro MPEG4 vysílání. Obrázky lze prohlížet ve formátu HD nebo Full HD a je možné se připojit k široké škále zdrojů. Výrobce ve svých materiálech hovoří o době odezvy 5 ms. LG M62 dokáže zobrazit jak širokoúhlý poměr  obrazu - 16:9, tak klasických 4:3. Vlastnost "rychlé zobrazení USB" umožňuje sdílení fotografií nebo hudby bez použití počítače.

M62 nabízí porty HDMI, DVI-D a D-sub. Vzhledem k vestavěným reproduktorům a vstupním audio konektorům lze M62 zároveň využít jako audio hi-fi systém (SRS TruSurround HD).

LG M62

 

Funkce LG Bright  analyzuje okolní osvětlení v místnosti i obsah na obrazovce a upravuje podle toho podsvícení a nastavení obrazu. V České republice se monitory LG M62 od úhlopříčky 22“ prodávají v cenách od 5 500 Kč a ve Slovenské republice od 220 EUR.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?