Hlavní navigace

McAfee vylepšuje zabezpečení koncových bodů o tzv. dynamické whitelisty

27. 5. 2009

Sdílet

Solidcore používá technologii dynamických whitelistů k ochraně proti zranitelným nebo škodlivým aplikacím a zajišťuje, že na serverech, koncových bodech, mobilních zařízeních nebo uzavřených zařízeních bude možné spustit pouze předem autorizované aplikace a kódy.
Po dokončení této akvizice společnost McAfee propojí technologii dynamických whitelistů a vynucení shody od společnosti Solidcore se svojí nabídkou auditu politik a mapování shody. Výsledkem bude prý první řešení pro zajištění shody v rámci celé IT infrastruktury (end-to-end). Zákazníci budou moci těžit z výhod centralizované správy a reportingu těchto integrovaných technologií pomocí konzole ePolicy Orchestrator (ePO) od McAfee.
Produkty Solidcore v současnosti chrání více než 200 000 koncových bodů před malwarem a neautorizovanými změnami. Tyto systémy zahrnují pracovní stanice, servery, mobilní zařízení, zařízení pro řízení procesů, pokladní automaty a pokladní systémy.
Po dokončení akvizice bude tým společnosti Solidcore začleněn do obchodní jednotky Risk and Compliance společnosti McAfee, v jejímž čele stojí George Kurtz, senior vice president a general manager McAfee.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?