Hlavní navigace

Microsoft dnes uvádí na trh Office 2010

12. 5. 2010

Sdílet

Datum 12. května je vyznačeno rudou barvou v letošním kalendáři Microsoft, jelikož právě dnes v New Yorku uvádí redmondský gigant na trh Microsoft Office 2010. Jde beze sporu o nejdůležitější nový produkt Microsoftu v tomto roce, má mu totiž přinést miliardové příjmy.

Počínaje dneškem je možné kupovat multilicence Microsoft Office 2010, o které budou mít však zájem spíše firmy než jednotlivci. Pro běžné domácí uživatele bude uveden balík kancelářských aplikací na trh až během června. V obou případech jde samozřejmě pouze jen o nečeské jazykové mutace.

Tuzemští uživatelé ale nemusí zoufat, i oni se totiž brzy dočkají "českého" Office 2010. Multilicence budou k dostání v České republice již 28. května, domácí uživatelé si pak počkají do 1. září letošního roku.

Microsoft očekává od nového "revolučního" (především díky jeho online provedení Web Apps) balíku Office  nemalé tržby, které by měly navázat na ohromný úspěch Windows 7. Že si uživatelé Office 2010 oblíbí nasvědčuje například počet testerů jeho beta verze, kterých je více než sedm milionů.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality