Hlavní navigace

Microsoft představil nové a levnější myši s technologií Bluetrack

27. 2. 2010

Sdílet

Microsoft bude prodávat nové Bluetrack myši, v nižší cenové kategorii

Wireless Mobile Mouse 3500,  Wireless Mouse 2000 a Comfort Mouse 4500 je nová trojice myší vybavená technologií Bluetrack, které Microsoft přivede na trh letos na jaře. Cena ani jednoho ze tří modelů nepřesáhne 900 korun, což je výrazně méně než u dosavadních hlodavců s Bluetrack snímači.

Hlodavci vybavení technologií Bluetrack jsou obvykle označovány za tzv. terénní myši, jelikož dokáží bez problémů "běhat" po površích, kde by optické ani laserové myši nebyli příliš dobrým pomocníkem při posouvání kurzoru na obrazovce. Bluetrack je tedy určen především pro mobilní uživatele.

Wireless Mobile Mouse 3500 je zřejmě nejpraktičtějším modelem. Samozřejmostí je připojení k počítači "vzduchem", v případě Mobile Mouse 3500 dokonce využitím tak malého USB modulu, že se v portu notebooku schová téměř celý a není ho potřeba vytahovat ani při přenášení počítače. Wireless Mobile Mouse 3500 se na trhu objeví v dubnu při ceně 799 korun.

Wireless Mouse 2000 bude stát ještě o sto korun méně a objeví se na pultech obchodů již v březnu, avšak její USB modul je větší a ne tolik praktický jako v případě předcházejícího modelu.

Comfort Mouse 4500 je klasickou drátovou komfortní myši pro uživatele, jež se nechtějí spoléhat na výdrž baterií bezdrátové myši. Na trhu se objeví v modrém, červeném a černém zbarvení za cenu 899 korun.

Pro všechny tři modely Microsoft poskytuje tříletou záruku.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?