Hlavní navigace

Minerva Slovensko slaví 20 let existence na Slovensku

3. 2. 2016

Sdílet

Společnost Minerva Slovensko, výhradní dodavatel podnikových aplikací firmy QAD na Slovensku, v současné době slaví 20 let existence na slovenském IT trhu. Od vzniku v roce 1996 společnost získala na 50 zákazníků.

V uplynulých dvaceti letech zažila Minerva Slovensko z finančního hlediska nejsilnější roky 2008, 2013 a 2014. Ve srovnání se svou sesterskou společností v Čechách se i Minerva Slovensko setkala s ekonomickou recesí, ovšem vyrovnávání se s ní a přístup českých a slovenských firem, zvláště v průmyslové sféře, byl odlišný. Slovenské podniky mnohem opatrněji a v menší míře investovaly do svého IT.

„Minerva Slovensko od roku 1996, kedy vznikla, úspešne pôsobí na trhu ERP systémov už 20 rokov. Tu vidíme stabilitu firmy, keďže sa dlhodobo drží v TOP 10 IT firiem na Slovensku“, shrnul výkonný ředitel Minervy Slovensko Dušan Vajda. „Poďakovanie zato patrí nie len zamestnancom, ktorí vo firme pôsobia aj od jej vzniku, ale tiež našim zákazníkom, obchodným partnerom a podpore samotného autora QAD,“ dodal Vajda.  

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality