Hlavní navigace

Možnost zdarma a rychle vytvořit vlastní e-shop nabízí živnostníkům xBizon

9. 9. 2009

Sdílet

V rámci jediného serveru se podle provozovatele spojují výhody inzertního serveru, kde mohou návštěvníci zdarma prodávat své zboží, s galerií internetových obchodů. Vlastní, individuálním potřebám uzpůsobený e-shop, si zde může založit každý návštěvník serveru - to vše bez poplatků nebo dalších omezení.
„Dáváme možnost prodávat na internetu malým živnostníkům či jiným drobným prodejcům, jimž byl tento svět doposud zapovězen," vysvětluje Kamil Gric, ředitel společnosti xBizon. „Díky Krámkům tito prodejci nemusí řešit otázku financí, které by jinak investovali do programování e-shopu, nebo propagaci vlastního obchodu." Veškeré zboží, které prodejci vloží do svých obchodů, je totiž automaticky nabízeno návštěvníkům nákupního centra na adrese www.kramky.cz.
„Založení obchodu je jednoduché a zvládne ho skutečně každý - stačí pár kliknutí a váš krámek je na světě," vysvětluje Kamil Gric. „Obchody pod Krámky.cz mají nejen unikátní grafické šablony, ale také vlastní kategorizaci vloženého zboží, možnost zadávat parametry zboží, systém hodnocení prodeje i další prostředky pro komunikaci se zákazníky," dodává. Díky těmto funkcím prý nabízí Krámky obdobné řešení jako profesionální e-shopové systémy, jejichž cena se počítá v řádu tisíců korun měsíčně.
Široké možnosti se uživatelům nabízí také v oblasti podpory prodeje. Krámky.cz disponují vlastním systémem pro zvýraznění prodávaného zboží a nabízejí také věrnostní program, kterým odměňují aktivní prodejce. Další rozšíření Krámku Maxi o nové funkce je plánováno v nejbližších týdnech.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?