Hlavní navigace

MSI uvádí základní desky série H55/H57

12. 1. 2010

Sdílet

MSI uvádí základní desky série H55/H57


Nové základní desky podle výrobce přinášejí především vysoký výkon v 3D aplikacích, efektivní chlazení, optimalizovanou spotřebu a také potřebnou stabilitu. Výkon 32nm procesorů Intel Core i5 a Core i3 s integrovaným grafickým jádrem zvyšuje technologie MSI OC Genie, která dovoluje přetaktovat systém v reálném čase. Výkon ve 3D je tak možné teoreticky zvýšit až o 45 % a docílit tak plynulého přehrávání videa ve vysokém rozlišení nebo vysokého výkonu v počítačových hrách.

 

MSI uvádí základní desky série H55/H57


Základní desky MSI postavené na čipových sadách H57/H55 jsou vybaveny zdokonalenou technologií MSI OC Genie pro automatické přetaktování. Po stisknutí tlačítka OC Genie základní deska automaticky přetaktuje procesor i grafické jádro. Základní desky MSI série H57/H55 nabízí rovněž podporu 32 nm procesorů Intel Clarkdale Core i3/i5 s integrovaným grafickým jádrem označovaným jako Intel HD Graphics. Integrovaná grafika podporuje běžné 3D grafické standardy jako DirectX 10, Shader Model 4.0 a OpenGL 2.0 a poskytuje zajímavý 3D výkon.

Díky použité technologii ClearVideo HD je přehrávání videí optimalizováno pro dosažení co nejlepšího výkonu a obrazové kvality. Bezztrátové zpracování zvuku a nabídka výstupních konektorů v podobě HDMI/Display Port/DVI/D-sub nabízí uživatelům možnosti pro sledování kvalitního obrazu a zvukových efektů při přehrávání HD Blue-ray videí.

Základní desky MSI H55 a H57 jsou osazeny napájecími komponentami DrMOS. Technologie integrující 3 čipy do jednoho poskytuje podle MSI až 4× rychlejší přepínání fází  ve srovnání s tradičním napájením. Efektivita využití napájení navíc údajně přesahuje 90 %. MSI u nových desek rovněž používá své chlazení SuperPipe, které využívá 8mm celoměděné trubičky, jež mají o 60% větší průměr než řešení používané v tradičních heatpipe.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?