Hlavní navigace

Na Startup Show 2009 spolu změří síly nadějné webové projekty

14. 7. 2009

Sdílet

České a slovenské webové projekty spolu budou soutěžit ve Startup Show 2009, která se koná letos na podzim v rámci konference WebExpo 2009 v Praze. Na výběru nejlepšího projektu se bude podílet jak odborná porota, tak návštěvníci konference.

"Doufáme, že se na Startup Show objeví to nejlepší, co u nás ve sféře startupů vzniká," říká organizátor Václav Stoupa. Do Startup Show se může přihlásit jakýkoliv projekt, který splní podmínky soutěže, zejména:

• nesmí být starší 1. ledna 2008
• podílet se na něm musí min 50 % lidí z České republiky nebo Slovenské republiky
• musí obsahovat prvky web 2.0

Zájemci se do soutěže mohou přihlásit pomocí registračního formuláře na adrese http://www.webexpo.cz/souteze/ do konce srpna 2009. Výherce soutěže získá reklamní prostor na internetovém magazínu Lupa.cz.

Jak ukázal loňský ročník Startup Show, účast v soutěži přinesla finalistům nejen nové kontakty a pozornost veřejnosti, ale také zkušenosti z prezentování projektu, které budou neocenitelné při získávání dalších investic nebo expanzi do zahraničí.

Navíc všichni účastníci soutěže mohou být zařazeni do programu BizSpark od společnosti Microsoft, který je určený pro webové startupy.

Mediálním partnerem Startup Show 2009 je odborný magazín Lupa.cz. Vítězný projekt obdrží měsíční bannerovou kampaň na tomto médiu.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality