Hlavní navigace

Nokia 6303i classic - klasik za příjemnou cenu

6. 2. 2010

Sdílet

Nokia 6303i classic Nokia 6303i classic

 

Nokia 6303i classic disponuje 3,2 megapixelovým fotoaparátem a 2,2 palcovým displejem.  E-mail a instant messaging jsou dostupné prostřednictvím funkce Nokia Messaging.

Telefon nabízí poměrně konzervativní design s použitím nerezového krytu. Funkční výbava umožňuje on-line sdílet, brouzdat po internetu nebo poslouchat hudbu.

Novinka se bude prodávat za předpokládanou maloobchodní cenu  kolem 2700 Kč bez daní a dotací. Nokia 6303i classic se na vybraných trzích začne distribuovat v průběhu prvního čtvrtletí roku 2010.

Radost na pohled i z používání: Nokia 6303i classic

Espoo, Finsko / Praha, 5. února 2010 - Společnost Nokia představila model Nokia 6303i classic, důmyslné a kompaktní zařízení, které jde ve stopách modelu Nokia 6303 classic. Staví na osvědčeném konceptu, díky kterému je Nokia světovou jedničkou v oblasti mobilních telefonů: nabízí výborný poměr ceny a kvality a bohatý seznam funkcí. Bude se prodávat za předpokládanou maloobchodní cenu 105 EUR bez daní a dotací.

Nokia 6303i classic je výborným společníkem, který pomáhá udržet spojení s lidmi, na kterých vám nejvíce záleží. Fotografie pořízené 3,2 megapixelovým fotoaparátem ožijí na 2,2 palcovém displeji. E-mail a instant messaging jsou dostupné prostřednictvím funkce Nokia Messaging. Ta vám poskytne pohodlný způsob, jak být v kontaktu s přáteli i rodinou. Telefon nabízí jedinečný design s použitím nerezového krytu a díky kompaktní velikosti výborně padne do rukou. Intuitivní uživatelské rozhraní pomůže snadno nalézt všechny funkce. Ať už budete on-line sdílet, brouzdat po internetu nebo poslouchat hudbu, Nokia 6303i vám díky vynikající výdrži baterie zaručuje zábavu na dlouhou dobu bez dobíjení.

Nokia 6303i classic se na vybraných trzích začne prodávat v průběhu prvního čtvrtletí roku 2010.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?