Hlavní navigace

Notebook Sony Vaio EB - na internet bez systému

6. 2. 2010

Sdílet

Notebook Sony Vaio EB - na internet bez systému


I přes svou kompaktní základnu je řada EB vybavena klávesnicí s oddělenými klávesami - novinkou této modelové řady je rozšíření klávesnice o plnohodnotnou numerickou část.  Uvnitř každého modelu řady EB najdete nový procesor z rodiny Intel Core doplněný až 4 GB vysokorychlostní operační paměti DDR3. Pevný disk s kapacitou až 500 GB nabízí dostatek místa pro vaši osobní multimediální kolekci. Nová grafická karta ATI Mobility Radeon řady 5000 s až 1 GB video RAM zvládne úpravu multimediálních souborů nebo přehrávání HD videa.

 

Notebook Sony Vaio EB

 

Displej nabízí úhlopříčku 39,4 cm (15,5”) a rozlišení 1366x768 pixelů. O zvukový projev notebooku se stará technologie Dolby Home Theater v3. Multimediální výbavu doplňuje HDMI výstup umožňující připojení k televizoru BRAVIA, tři USB porty umístěné na stranách a vysokorychlostní kombinovaný port eSATA/USB.

 

Notebook Sony Vaio EB

 

Tlačítko WEB slouží k tomu, že uživatel může brouzdat po internetu, aniž by musel být spouštěn operační systém. Tato funkce je vhodná pro rychlý pohled na web nebo kontrolu emailů, když jste na cestách. Nová technologie rychlého přístupu na internet (Quick Web Access) jde nyní ještě dál a nabízí procházení více oken pomocí záložek nebo nové zobrazení „rozděleného okna“, kdy se po stisknutí tlačítka otevřou na širokoúhlém displeji dvě webové stránky vedle sebe.

Tlačítko ASSIST umožňuje rychlý přístup ke službě VAIO Care, která pomáhá s údržbou, diagnostikou a odstraňováním problémů. V případě, že systém Windows nechce řádně nastartovat, stiskněte tlačítko ASSIST a notebook vás provede diagnostikou a jednoduchým řešením problémů. Každý nový model notebooků VAIO řady EB je vybaven originálním operačním systémem Windows 7 Home Premium Edition.

Nová řada EB multimediálních notebooků VAIO od Sony bude na českém a slovenském trhu v prodeji od konce února.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality