Hlavní navigace

Notebooky, hybridy a tablety: novinky od Asusu pro Windows 8

13. 1. 2013

Sdílet

Prvním modelem je Transformer Book, notebook s odnímatelným displejem, který lze jednoduše přeměnit na tablet. Zařízení nabízí dotykový displej s úhlopříčkou 13,3 palce a procesor Intel Core i5 nebo i7 třetí generace. Dokovací stanice dispnuje klávesnicí, odděleným diskem s kapacitou až 500 GB, velký touchpad a celou řadu konektorů.

 

Asus Transformer Book

 

Asus Taichi, druhé ze zařízení, je ultrabook s možností hybridního využití. Tentokrát se však klávesnice neodstraňuje, ale otáčí dozadu pomocí speciálního kloubu. Asus Taichi je dostupný se dvěma displeji o rozlišení 11,6 a 13,3 palce s LED podsvícením, vícenásobným dotykem a technologií IPS.

Třetí z novinek nese název Zenbook Touch a jedná se o dotykový ultrabook. Ten bude dostupný ve dvou různých verzích, ve 13,3palcové jako UX31A a v 15,6palcové jako U500VZ. Tenké notebooky s povrchem z broušeného hliníku jsou vybaveny multidotykovým Full HD IPS displejem, procesorem Intel Core i5 nebo i7 3. generace, až 8 GB operační paměti a SSD úložištěm s kapacitou až 256 GB.

Asus VivoBook

Posledním modelem je Asus VivoBook, který je určen pro méně náročné uživatele. Tento notebook je vybaven procesory Intel Core třetí generace a grafickým jádrem Nvidia. Standardní výbavou je multidotykový displej a velký touchpad.

Zdroj: TZ Asus

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?