Hlavní navigace

Nová aplikace o restauracích do kapsy

14. 5. 2015

Sdílet

Aplikace je zdarma pro systémy iOS i Android. Do nejnovější verze, která je venku teprve pár dní, se podařilo překlopit také veškeré funkcionality webu Restu.cz. Tedy například uživatelům zajistí online rezervaci pomocí několika kliknutí do více než 2400 restaurací po celé České republice.

„Kromě usnadnění rezervace se snažíme naše uživatele také inspirovat. Kromě tipů na nejlepší podniky v okolí najdou v naší aplikaci přes 70 000 ověřených recenzí na tyto restaurace od samotných návštěvníků,“ říká o aplikaci CEO Restu.cz Pavel Suchánek.

Hodnocení a žebříčky nejlepších podniků nejsou to jediné, co na uživatele po přihlášení do aplikace čeká. Stejně jako na webu má každá restaurace, do které je možné udělat rezervaci, svůj detailní profil, ve kterém lze najít nejen otevírací dobu, ale také jídelní lístky, fotografie a speciální nabídky či menu.

Základní informace pak najdou uživatelé i o restauracích, kam Restu rezervace nezprostředkovává, ale má je ve své databázi. Uživatelé používající mobilní aplikaci nepřijdou ani o věrnostní systém, kdy za každou rezervaci nebo recenzi získávají kredity. Pokud jich nasbírají 300, mohou je v podobě voucheru utratit ve vybraných restauracích.

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?