Hlavní navigace

Nová GSM bezpečnostní kamera EYE-02 od společnosti Jablocom

28. 1. 2010

Sdílet

Nová GSM bezpečnostní kamera EYE-02 od společnosti JABLOCOM


Pro Jablocom to vlastně není úplná novinka, ale spíše návrat ke kořenům, neboť jako člen holdingu firem Jablotron má blízko právě k elektronickým zabezpečovacím systémům.

 

Nová GSM bezpečnostní kamera EYE-02 od společnosti JABLOCOM

 

Nová GSM kamera EYE-02 je určena k instalaci přímo koncovým uživatelem, čímž se také liší od obvyklého sortimentu Jablotronu. Zprovoznění je podle výrobce podobně jednoduché jako u mobilního telefonu – stačí vložit SIM kartu, baterii a začít používat.

EYE-02 je komplexní zabezpečovací zařízení, které má zabudovánu řadu integrovaných detektorů: infračervenou detekci pohybu, detekci zvuku a tříštění skla, analýzu změny či pohybu ve snímaném obraze, snímač otřesů a změny polohy kamery. Kamera je navíc kompatibilní s celým sortimentem profesionálních bezdrátových detektorů řady Jablotron OASiS.

 

Nová GSM bezpečnostní kamera EYE-02 od společnosti JABLOCOM

 

Kamera sleduje prostor a v okamžiku narušení pošle zprávu ve formě SMS, MMS, zavolání nebo e-mailu. K dispozici je pět základních přednastavených profilů střežení – pro použití v domácnosti, ve venkovním prostředí, ke střežení obchodů a skladů nebo k hlídání malých dětí či naopak starších a nemohoucích osob. Kameru můžete použít všude, kde je GSM pokrytí (=kde funguje váš mobil) a v extrémních případech i bez napojení na elektrickou síť (funguje ze záložní baterie). Kamera zaznamenává obrázky a video na paměťovou SD kartu, kde můžete teoreticky archivovat i několik měsíců záznamů.

Doporučená koncová cena činí 8 449 Kč vč. DPH.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?