Hlavní navigace

Nová verze Acronis True Image Home 2010

1. 10. 2009

Sdílet

Acronis True Image Home 2010


Nová funkce Acronis Nonstop Backup nabízí uživatelům ochranu systému a dat díky automatickým inkrementálním zálohám, díky nimž získají možnost vrátit se zpět do jakéhokoliv časového bodu. Acronis True Image Home 2010 kombinuje diskový imaging s možností obnovy na holé železo a poskytuje uživatelům možnost obnovy po virové nákaze, instalaci nestabilního softwaru nebo hardwarové poruše.

Komponenta pro online zálohování, která je v Acronis True Image Home 2010 nově zařazena, dovoluje uživatelům zálohování souborů a adresářů přes Internet do zabezpečeného prostoru. Acronis tak nabízí možnost spravovat veškeré úlohy zálohování a obnovy od vytváření plných image souborů pevných disků až po online zálohování specifických souborů a adresářů.  Data jsou dle výrobce bezpečně uložena ve vzdáleném umístění pro dlouhodobé uložení nebo obnovu v případě potřeby.

Vytvoření plného záložního image pomocí Acronis True Image Home 2010 před upgradem na Windows 7 poskytuje možnost  obnovit celé PC včetně operačního systému, aplikací, updatů a souborů v případě, kdy dojde k problémům v průběhu upgradu. Navíc umožňuje uživateli obnovit data díky možnosti přístupu do Acronis image souborů prostřednictvím Microsoft Windows Explorer. Uživatelé mohou rovněž ze záložního souboru vytvořit virtuální stroj a spouštět původní instalaci PC v prostředí Windows 7 pomocí vizualizačních nástrojů Microsoft, VMware Inc. nebo Parallels.

Ceny a dostupnost

Acronis True Image Home 2010 je k dispozici v elektronické podobě v anglickém jazyce na adrese www.acronis.cz a u všech hlavních dodavatelů výpočetní techniky. Doporučená koncová cena je 1133,- Kč bez DPH. Doplněk Acronis Online Backup je dostupný v anglickém jazyce v ceně od 4,49 € za měsíc za 25 GB úložného prostoru.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?