Hlavní navigace

Novinka ve streamingu TV, do konce roku zdarma

27. 4. 2017

Sdílet

 

Většina českých majitelů televizí sleduje vysílání skrz Multiplex 7 v rámci sítě DVB-T 1. Ta pokrývá většinu území České republiky, přičemž nastupující síť DVB-T2 je zatím k dispozici pouze ve velkých městech a v omezeném režimu testovacího vysílání. Nvidia proto vyvinula ve spolupráci s Kuki TV speciální aplikaci Kuki TV.

Ta je založena na technologii, která umožňuje přenos 150 Gb dat každou vteřinu a reaguje okamžitě na jakýkoliv podnět od uživatele. Nad rámec standardní nabídky televizních kanálu v HD kvalitě (Česká televize, Nova, Prima, HBO, TV Barrandov, Nickelodeon, Eurosport,...) navíc disponuje i obsáhlou knihovnou seriálů, mezi nimiž nechybí například Teorie velkého třesku nebo česká Bohéma.

Díky hardwarové síle Shield TV digitální TV navíc podporuje nejnovější technologie od Googlu, potěší i nativní podpora Live Channels a plná podpora Android TV.

V nejbližších měsících dostane aplikace Kuki na Shield TV nové funkce, které ještě více rozšíří její zásah v rámci domácí zábavy. Jde o kompletní nabídku funkcí Android TV, propojení se zařízeními v rámci Android Wear řady, optimalizace datových nároků (plánovaný přechod na h.265) a s tím spojené snížení datové náročnosti při přehrávání, a v neposlední řadě také příchod Ultra HD (4K) obsahu.

Každý zákazník, který si od 2.5. 2017 koupí Shield TV v základní i Pro verzi na Alza.cz dostane zdarma programový balíček Kuki Větší. Akce probíhá od 2.5. 2017 do konce června 2017 nebo do vyprodání zásob.

Shield TV je v České republice k dostání na Alza.cz za cenu 5999 Kč, v balení se nachází dálkové ovládání a herní ovladač. Shield Pro nabízí zařízení s 500GB diskem, herním ovladačem a dálkovým ovládáním s přípojkou na headset za cenu 8999 Kč.

Samostatný herní ovladač je k dispozici za 1899 Kč, samostatné dálkové ovládání za 1699 Kč a podstavec pro základní verzi za 699 Kč, respektive 899 za Pro verzi. 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?