Hlavní navigace

Nový Acer Aspire 7740 s procesory Intel Core i5 a i3

16. 1. 2010

Sdílet

Nový Acer Aspire 7740 s nejnovějšími procesory Intel Core i5 a i3


Nové procesory Core i5 a i3, založené na mikroarchitektuře  Intel Core, spojují potřebný výkon s účinným využitím energie díky technologii Intel TurboBoost, která dynamicky zvyšuje výkon v závislosti na vytížení a optimalizuje využití energie snížením spotřeby neaktivních jader až téměř na nulu. Nové notebooky mohou být dále vybaveny až s 8GB pamětí DDR3.

Novinka se pochlubí displejem CineCrystal s úhlopříčkou 44 cm (17.3“), poměrem stran 16:9 a vysokým rozlišením  HD+ (1600x900). Technologie podsvícení panelu LED diodami podle Aceru zaručuje lepší čitelnost i za zhoršených světelných podmínek a nižší spotřebu elektricke energie.

Zdokonalený prostorový zvukový systém Dolby se dvěma vestavěnými stereofonními reproduktory je vybaven technologií Dolby Home Theater a doplněn 5.1 kanálovým prostorovým zvukem True5.1. Zesilovač Acer Tuba CineBass vám umožní vychutnat si nízkofrekvenční basové efekty.

 

Acer Aspire 7740

 

Pod safírově modrým lesklým víkem s hladkými zaoblenými křivkami se skrývá klávesnice a vícedotykové ukazovací zařízení, které umožňuje přetáčet displej kruhovým pohybem prstů, otáčet stránky a měnit velikost zobrazeného objektu.

Připojitelnost zajišťují technologie pro připojení k bezdrátovým i pevným sítím: 802.11b/g/Draft-N  s podporou bezdrátové technologie Acer SignalUp s bezdrátovou technologií Nplify, vestavěný modul Bluetooth 2,1.0+, Gigabit LAN a modem. Řešení  Acer Video Conference, které se skládá z webové kamery Acer Crystal Eye, software Acer Video Conference Manager a technologie Acer PureZone vám umožní být ve spojení s přáteli anebo jednat s obchodními partnery prostřednictvím videokonference.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?