Hlavní navigace

Nový HTC Touch2 s Windows Mobile

3. 9. 2009

Sdílet

HTC Touch2

HTC Touch2 využívá operační systém Windows Mobile 6.5 a obsahuje nové služby jako jsou My Phone a Windows Marketplace. HTC tímto produktem rozšiřuje své portfolio dotykových telefonů a umožňuje seznámit se s dotykovým ovládáním širšímu okruhu uživatelů.

„HTC Touch2 přináší přívětivé dotykové ovládání, tak jak ho miliony lidí od HTC očekávají," říká Peter Chou, prezident a CEO, HTC Corporation. „Ať už telefonujete, píšete si s kamarády nebo odpovídáte na důležitý e-mail, s HTC Touch2 jste vždy ve spojení a máte věci pod kontrolou."

Mezi inovacemi nelze zapomenout na uživatelské rozhraní TouchFLO, které obsahuje aktualizované informace o počasí a rychlý přístup k populárním aplikacím. Vedle toho disponuje HTC Touch2 i Mapami Google pro mobilní telefony, YouTube a dalšími aplikacemi.

HTC Touch2 jakožto Windows Phone nabízí díky Windows Mobile 6.5 rychlé zpracování zpráv, surfování na internetu a  množství dalších funkcí. Chlubí se také kvalitním zpracováním e-mailů umožňujícím synchronizaci s Microsoft Exchange. To vám dovolí kontrolovat a využívat hned několik e-mailových účtů najednou.

S přebudovaným prohlížečem Internet Explorer Mobile má HTC Touch2 zobrazovat přesnou podobu internetových stránek jako na klasickém počítači. HTC Touch2 má zabudovanou zoomovací lištu umožňující plynulé čtení textů v optimální velikosti. Navíc můžete díky tomu mnohem snáze nalézt, po čem jste zrovna pátrali. Internet Explorer Mobile podporuje také Adobe Flash umožňující sledovat Flash videa např. na YouTube nebo Stream.cz.

S operačním systémem Windows Mobile 6.5 můžete přes Windows Marketplace najít a získat nejrůznější aplikace pro svůj HTC Touch2. Nová služba Microsoftu My Phone umožňuje z HTC Touch2 zdarma na internet automaticky zálohovat a synchronizovat fotografie, hudbu, kontakty či zprávy.

HTC Touch2 bude v prodeji v České republice od října a cena telefonu bude 8 499 Kč včetně DPH.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?