Hlavní navigace

Nový WinRoute od Keria blokuje přístup na potenciálně nebezpečné webové stránky

29. 7. 2009

Sdílet

Web Filter blokuje přístup k infikovaným webovým stránkám, které mohou sloužit pro distribuci škodlivého software (malware) a přináší tak prý výrazně vyšší úroveň bezpečnosti. Web Filter zabraňuje přístupu na všechny stránky, které nebyly analyzovány a roztříděny.
Web Filter třídí internetové stránky do 53 kategorií. V kombinaci s programem Kerio WinRoute Firewall a jeho uživatelskými filtrovacími pravidly si tak společnosti mohou utvořit a dále rozvíjet flexibilní a ucelenou politiku pro užívání Internetu, přizpůsobenou různým skupinám uživatelů i jednotlivcům. Manažeři a pracovníci IT mají navíc přes intuitivní webové rozhraní StaR okamžitý přístup ke statistickým údajům.
WinRoute Firewall a Web Filter tak poskytují administrátorům jasnou představu o tom, co se děje na síti, a nabízejí jim nástroje, pomocí kterých mohou tyto informace sdílet, omezit přístup uživatelů a chránit tak svou společnost.
Pomocí nového rozhraní pro webovou správu umožňuje Administration Console správcům sítí rychle nastavit komunikační politiku na firewallu. Web Administration lze obsluhovat z prohlížečů Internet Explorer, Firefox a Safari.
Součástí WinRoute Firewallu je funkce pro řízení přístupu uživatelů, antivirová kontrola, VPN, řízení šířky pásma, rozložení zátěže sítě a gateway firewall. Kerio VPN Client je k dispozici pro platformy Windows, Mac OS X a Linux.
WinRoute Firewall 6.7 je dostupný za cenu 6 910 Kč pro deset uživatelů nebo za 8 300 Kč ve verzi s integrovaným antivirem McAfee. Jako doplňkový modul je nabízen Web Filter za 3 150 Kč pro deset uživatelů.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?