Hlavní navigace

O2 jako první operátor začne prodávat chytré hodinky Pebble

5. 2. 2016

Sdílet

„Na našich prodejnách i e-shopu jsou oblíbené nejen telefony a tablety, ale také příslušenství. Proto jsme rádi, že od února můžeme rozšířit portfolio chytrých hodinek, tentokrát o značku Pebble. Během února pak plánujeme zařadit další značky, jako třeba Huawei nebo Alcatel,“ popisuje Vladimír Plch, produktový manažer v O2.

Ceny hodinek startují na ceně 3699 Kč u modelu Classic. Model Pebble Time vyjde zájemce na 6999 Kč. Za prémiový model Pebble Time Steel pak zákazník zaplatí 8499 Kč.

Hodinky Pebble jsou vhodné jak k dennímu nošení, tak na sportovní aktivity. Bezdotykový displej s technologií e-paper pracuje s paletou 64 barev, nabízí čitelnost i za ostrého slunečního svitu a díky nízké spotřebě může zůstat trvale zapnutý. Ovládání hodinek je intuitivní, pro pohyb v menu a v aplikacích slouží čtyři boční tlačítka. Hodinky vydrží v plném každodenním provozu až sedm dní bez nabíječky.

Hodinky Pebble jsou kompatibilní s telefony Android i Apple iOS. Uživatelům hodinek jsou k dispozici tisíce aplikací a různých ciferníků. Hodinky monitorují denní a spánkovou aktivitu uživatele, sledují pohyb, podporují fitness aplikace jako třeba Endomondo a Runkeeper, je možné s nimi také ovládat přehrávanou hudbu, přijímat notifikace o hovorech a zprávách z telefonu.

Hodinky této již druhé série jsou připraveny na chytré pásky, kterými budou moci zákazníci v budoucnu nahradit své stávající. Pásky budou mít v sobě např. externí baterii, GPS, platební čip či senzor na detekci znečištění ovzduší.

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?