Hlavní navigace

O2 TV nabídne předplatitelům HBO službu Digital zdarma

19. 2. 2010

Sdílet

O2 TV přináší HBO Digital zdarma


Služba HBO Digital je od 15. února 2010 zdarma dostupná všem zákazníkům O2 TV, kteří jsou předplatiteli HBO, a to jak prostřednictvím základní programové nabídky O2 TV Kino, tak jako součást doplňkových balíčků Kino plus či HBO+HBO2+HBO Comedy. Stávající zákazníci, kteří HBO Digital již využívají a dosud za tuto službu platili 150 Kč měsíčně, získají službu bezplatně automaticky jako součást jejich balíčku.

V únoru zákazníky čekají známé filmy jako Simpsonovi ve filmu, Lovci pokladů: Kniha tajemství nebo třetí pokračování Muzikálu ze střední. V březnu se pak předplatitelé HBO mohou těšit na novou várku filmů, např. upírské Stmívání, pokračování Madagaskaru nebo válečné drama Valkýra s Tomem Cruisem v hlavní roli. Od pondělí 15. března pak na HBO odstartoval ve své světové premiéře seriál z produkce Toma Hankse a Stevena Spielberga The Pacific. Během několika dní poté bude premiérový díl k dispozici i na HBO Digital pro zákazníky O2TV.

Prostřednictvím služby HBO Digital získává divák možnost sledovat filmy z nabídky HBO v čase a termínu, který si sám zvolí. Navíc se stejnými funkcemi, jako je tomu při sledování filmů na nosičích DVD - přetáčení, zastavování, vracení a neomezený počet zhlédnutí filmů v daném měsíci. Další vlastností je možnost sledování filmů jak s českým dabingem, tak v originálním znění.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?