Hlavní navigace

Objevily se nové soundbary Philips

8. 6. 2022

Sdílet

Společnost Philips TV & Sound představila soundbary střední třídy v konfiguracích 2.1, 3.1 a 3.1.2 s maximálním výkonem až 600 W. Philips TAB8205 s vestavěným subwooferem v konfiguraci 2.1 poskytuje maximální výkon 200 W a lze ho připojit k televizoru prostřednictvím rozhraní HDMI s funkcí ARC, což umožňuje ovládat jeho hlasitost stejným dálkovým ovladačem jako pro televizor.

Podpora Bluetooth, Spotify Connect či Apple AirPlay 2 umožňuje streamovat hudbu z mobilu přes Wi-Fi. Díky DTS Play-Fi lze soundbar použít jako jedno z mnoha zařízení v audio ekosystému a tak vytvořit ozvučení pro celý dům či byt.

Soundbary Philips TAB8405 a TAB8505 také přicházejí v konfiguraci 2.1 ale s s bezdrátovým subwooferem a nabídnou maximální výkon 240 W. Soundbary poskytují všechny možnosti chytrého připojení jako předchozí model. Navíc jsou kompatibilní s technologií HDMI e-ARC a Dolby Atmos, díky kterým je možné si naplno užít pokročilý formát zvuku, které některé filmy nabízejí.

Philips TAB8805 v podobě 3.1 s bezdrátovým subwooferem má oddělený středový kanál pro čisté dialogy. Maximální výkon je 400 W. Soundbar má obvyklé připojení známé z ostatních modelů řady 8000 i podporu Dolby Atmos.

Nejvyšší model soundbaru série 8000 Philips TAB8905 v konfiguraci 3.1.2 poskytuje prostorový zvuk díky nahoru mířícím reproduktorům. V kombinaci s podporou Dolby Atmos a výkonem 600 W ozvučí kdekterou místnost.

 

Získejte pro svůj produkt či službu ocenění IT produkt roku! Soutěž „IT produkt roku“ vyhlašuje redakce Computerworldu s cílem vyzdvihnout výrobky disponující vlastnostmi, které je významně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie. Může přitom jít jak o celkově inovativní pojetí produktu, tak o jednotlivé funkční zdokonalení, výrazně zjednodušené ovládání nebo třeba o výjimečně příznivou cenu.

Soutěž probíhá ve třech samostatných kolech v kalendářním roce a každý postupující produkt či služba do jednoho ze tří finálových kol získává právo na titul IT produkt roku.

Máte-li zájem účastnit se soutěže IT produkt roku, neváhejte. Kontaktujte nás prosím na itprodukt@iinfo.cz.

O přihlášku a více informací si můžete napsat nebo zavolat na telefonech 776 204 420 nebo 604 266 707 či 725 326 893, případně na také na adrese itprodukt@iinfo.cz.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality