Hlavní navigace

On-line prodej softwaru s aktivací licence do 30 minut slibuje Tech Data

6. 9. 2012

Sdílet

On-line službu Activate-Here, díky které je možné nakupovat originální software do 30 minut, představila společnost Tech Data. Podle výrobce zatím nemá v Česku obdobu.

Objednávat je možné přímo na stránkách dodavatele, kde jsou vybrané produkty označeny ikonou Activate-Here. Před uložením objednávky stačí vypsat jen e-mailovou adresu příjemce, který během půlhodiny obdrží aktivační klíč k produktu. Vše je legální a s plnou uživatelskou podporou.

V rámci Activate-Here jsou v době spuštění dostupné produkty Microsoft, v průběhu následujících měsíců bude nabídka rozšířena o další značky.

„Získat legálně software do třiceti minut, to je unikát, který ostatní distributoři nenabízeli, nenabízejí a jsem přesvědčen, že jen tak nabízet nebudou. Navíc jsou všechny produkty stoprocentně dostupné a reselleři je mohou objednávat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu,“ říká Petr Pavlíček, obchodní a marketingový ředitel Tech Data.

Novou službu ocenil i Milan Hrabovský, obchodní ředitel divize Microsoft OEM, který tvrdí, že Activate Here v Microsoftu vnímají jako nový a efektivnější způsob distribuce, který umožní jejich partnerům rozvoj dalších obchodních příležitostí. Ke všem produktům koupeným přes Activate Here nabízejí standardní uživatelskou podporu se všemi výhodami.

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?