Hlavní navigace

Oracle najímá po Evropě stovky lidí. I v Česku.

15. 1. 2016

Sdílet

Oracle najme zhruba 1 400 odborníků na prodej cloudových řešení v regionu EMEA. Hlavní podíl na nových zaměstancích mají mít obchodníci, mají sehrát klíčovou roli při růstu cloudového byznysu v tomto regionu.

Nábor nových specialistů bude probíhat i v Praze, kde Oracle investuje nejen do zřízení více než stovky nových pracovních pozic, ale i do nových kanceláří.

Kromě Prahy proběhne nábor cloudových obchodníků i v dalších pěti lokalitách napříč regionem EMEA: v Amsterodamu, v Dublinu, ve španělské Malaze a na Blízkém východě v Dubaji a Káhiře. Vedle náboru talentovaných specialistů z výše uvedených lokalit má společnost Oracle zájem získat kandidáty z celé oblasti EMEA. Jde přitom jak o zkušené obchodníky, tak i o mladé talenty s dvou až tří letou obchodní praxí.

„Střední Evropa představuje pro společnost Oracle i cloud ohromnou příležitost. Zaměřujeme se proto na získání talentovaných obchodních expertů, abychom z této příležitosti vytěžili co nejvíce," říká Josef Švenda, generální ředitel Oracle Czech.

Nábor bude probíhat v následujících patnácti měsících. I kvůli tomuto náboru se bude česká pobočka Oraclu stěhovat z Prahy 4 do nového kancelářského objektu v pražských Jinonicích.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?