Hlavní navigace

PhoneOnMap, geografickou aplikaci využívající mobilní telefony, vylepšil o řadu funkcí Kaktus

27. 6. 2009

Sdílet


Informace o poloze mobilního telefonu lze nyní zobrazit také na mapě v mobilním telefonu, a to jak polohu vlastní tak i zejména polohy dalších monitorovaných telefonů. Vzhledem k rozšíření na další mezinárodní trhy byla aplikace dále lokalizována do ruského a německého národního prostředí, jež tak doplnila českou a anglickou mutaci.
PhoneOnMap (www.phoneonmap.cz) byla spuštěna letos na jaře. Uživatelem aplikace se může stát kdokoliv, kdo má mobilní telefon s integrovaným GPS zařízením, aktivovaný mobilní datový tarif a kdo si systém zakoupí a zaregistruje se na webovém portálu PhoneOnMap. Aplikace funguje v mobilních telefonech s integrovaným GPS a operačním systémem Symbian či Windows Mobile.
„Uživatelé ocení komfortnější přístup k informacím ze svých mobilních zařízení, což jim umožní vědět, kde se například nacházejí jejich děti, spolupracovníci, zásilky atd. skutečně kdykoliv a kdekoliv," řekl David Kalous, generální ředitel společnosti Kaktus Software.
Aplikaci PhoneOnMap lze v současné chvíli využívat na více než 100 různých typech mobilních telefonů dostupných v ČR - jejich aktuální seznam je uveden na webových stránkách. Aplikaci lze na mobilním zařízení ovládat s možností nastavení různých režimů s ohledem na potřebnou dostupnost či výdrž baterie.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?