Hlavní navigace

Podložka s reproduktory Logitech Speaker Lapdesk pro malé notebooky

7. 10. 2010

Sdílet

Novinka prodávaná pod označením Logitech Speaker Lapdesk N550 je podložka s reproduktory určená pro notebooky s displejem o úhlopříčce 14,1 palce nebo menším, a je tak následovníkem oblíbeného modelu Logitech Speaker Lapdesk N700, který je určen pro větší notebooky s úhlopříčkou až do 16 palců.

Podložka Logitech Speaker Lapdesk N550 se vyznačuje vestavěnými stereo reproduktory, jež se nacházejí po obou stranách zařízení. Tělo podložky je zkonstruováno ze čtyřvrstvého materiálu, který brání průniku tepla, kombinovaného s měkkým prodyšným textilním potahem. Základna podložky Logitech Speaker Lapdesk N550 je nakloněna v mírném úhlu, díky čemuž se displej notebooku přizvedne do pohodlnější polohy pro jeho sledování, a má na horní straně integrované zarážky, které lze sklopit a které drží váš notebook na správném místě. Není nutné instalovat žádný software – připojíte kabel do USB portu svého notebooku nebo netbooku a ten zajistí napájení i signál pro reproduktory.

Cena a dostupnost

Očekává se, že podložka s reproduktory Logitech Speaker Lapdesk N550 bude v Evropě k dostání během ledna za doporučenou maloobchodní cenu 1249 Kč.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?