Hlavní navigace

Ulovte si iPhone 4 a další smartphony, Seznam.cz zahajuje loveckou sezonu

7. 10. 2010

Sdílet

Telekomunikační operátor T-Mobile a nejnavštěvovanější český internetový portál Seznam.cz přišli na způsob, jak mezi uživateli atraktivně podpořit zájem o mobilní internet. V Praze se začaly objevovat plakáty informující o chystané dobrodružné městské hře s názvem Lovecká sezona startující 18. října. Hlavní náplní „lovu“ bude postupné hledání QR kódů ukrytých v šesti různých pražských lokalitách (příznačně označených jako honitby), jejich skenování a vyfocení každého místa činu. Účastníkům takto bude stačit pouhý telefon s fotoaparátem a čtečka QR kódů, jež je zdarma dostupná na oficiálních stránkách Seznamu.

„Rádi si hrajeme a věříme, že hraví jsou i naši zákazníci. QR kódy jsou báječný způsob hledání „pokladu“, navíc nepotřebujete nic jiného, než telefon a chuť se bavit“, říká ředitel marketingové komunikace T-Mobile Martin Jaroš.

Pokud získáte všech 6 tajných indicií zakódovaných v QR kódech a budete mezi nejrychlejšími soutěžícími, máte šanci vyhrát smartphony iPhone 4, Samsung I9000 Galaxy, HTC Wildfire a další menší ceny ve formě flashdisků, přívěsků a jiných reklamních předmětů. Oficiální promo video a bližší informace o této akci naleznete na stránkách lovecka-sezona.cz. Přejeme bystré smysly a přesnou mušku!

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?