Hlavní navigace

Přechod na Windows 7 usnadní sada pro kompatibilitu aplikací od VMwaru

19. 3. 2010

Sdílet

S programem ThinApp 4.5 mohou firmy rychle převést stávající aplikace na Windows 7 a vyhnout se přitom konfliktům mezi operačními prostředími, čímž tak prodlouží životnost svých investicí do současných aplikací.

Virtualizační software VMware ThinApp izoluje aplikace od operačního prostředí a zvyšuje kompatibilitu a ovladatelnost napříč operačními systémy běžně používanými ve firmě. VMware ThinApp umožňuje firmám spravovat a dodávat aplikace z centrálního zdroje. Zvýšená kompatibilita napříč operačními systémy zajišťuje ochranu investic do stávajících systémů a uživatelských aplikací, přestože se základní operační systém změní.

Podniky, které zvažují upgrade na Windows 7, se tak podle VMwaru díky virtualizaci aplikací s VMware ThinApp mohou vyhnout nákladným procesům rekódování, opětovného testování a nové certifikace stávajících aplikací na nových operačních systémech.

Podle dodavatele investice do ThinApp 4.5 za účelem virtualizace aplikací může snížit náklady spojené s migrací na Windows 7 až o 25 %. Přitom systémy prý budou převedeny až o 40 % rychleji díky zvýšení kompatibility aplikací a procesů testování a rozmísťování, které jsou pro migraci potřebné.

Nové prvky VMware ThinApp 4.5, určené pro podniky, obsahují dle výrobce:

• Zjednodušenou migraci aplikací na Windows 7 – není nutné nákladné rekódování, snižuje nutnost zpětného testování a zrychluje umístění aplikací do nového operačního systému, přičemž snižuje rizika prostojů.

• Podpora 64bitových Windows – podporuje 32bitové a 64bitové Windows od NT po Windows 7 a Server 2008 R2.

• Jednoduchý upgrade ze starších aplikací ThinApp s Relink – převádí stávající ThinApp řešení na nový formát ThinApp 4.5, aniž by bylo třeba dalších projektových souborů pro aplikace.

• Pokročilý akcelerátor výkonu – snížená potřeba stránkových souborů ve virtuálních aplikacích umožňuje rychlejší vyvolání aplikace a snižuje šířku pásma sítě až o 50 %.

• Bezpečná ochrana protokolování registrů – zajišťuje integritu registru souborů a zabraňuje poškození dat následkem zhroucení nebo poruchy systému.

Cena sady VMware ThinApp je 5 000 dolarů. VMware ThinApp je také součástí balíčku View Premier za 250 dolarů pro jednoho souběžného uživatele.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?