Hlavní navigace

Prý nejrychlejší mobilní skener napájený přes USB má Canon

11. 1. 2012

Sdílet

Je kompatibilní s operačními systémy pro Mac a PC a podporuje mobilní práci s možností skenovat přímo do cloudových aplikací, jako jsou GoogleDocs, Evernote a SharePoint.
P-215 umožňuje skenovat až 15 stran za minutu a skenovat při jednom průjezdu obě strany. Skener obsahuje automatický podavač až na 20 listů papíru, což šetří čas při skenování vícestránkových dokumentů.
Skener  lze díky vestavěnému softwaru CaptureOnTouch Lite prý začít používat okamžitě, bez nutnosti instalace dalších ovladačů nebo softwaru. Obsahuje také ISIS/TWAIN ovladače pro uživatele Windows a ovladač TWAIN pro uživatele Mac pro standardní připojení a kompatibilitu s různými aplikacemi.
Novinka obsahuje i speciální podavač karet pro skenování tlustých plastových ID a embosovaných karet, což je velmi užitečné pro některá odvětví, jako například pojišťovnictví a finanční služby, kde je doklad o ID vyžadován při registraci nových klientských účtů a uzavírání obchodů.
Optické rozlišení činí 600 dpi a k dispozici jsou i pokročilé funkce pro zpracování obrazu, jako jsou automatická detekce velikosti stránky, automatické vyrovnání zešikmení, automatická orientace textu a detekce barvy.
Nový přenosný skener také přichází s celou řadou softwarových aplikací (například CaptureOnTouch) pro ještě lepší zpracování obrazu a skenování do různých formátů, jako jsou PDF, PDF/A, TIFF, JPEG a PowerPoint. PageManager (Mac) a PaperPort (PC) spolu se softwarem BizCard usnadňují efektivní správu digitalizovaných dokumentů.
Firemní IT oddělení a nezávislí výrobci softwaru mohou vytvořit vlastní způsob připojení k firemnímu řešení a workflow díky vývojářskému softwaru (Software Development Kit – SDK), který je k dispozici pro CaptureOnTouch i CaptureOnTouch Lite.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?