Hlavní navigace

Řešení pro řízení a minimalizaci rizik či zajištění shody s předpisy společně nabídnou SAP a Novell

23. 10. 2009

Sdílet

Plánují rovněž sladit své strategie v oblasti GRC, společný marketing a prodej integrovaných řešení zákazníkům. Společnými řešeními tak podle svých slov chtějí odstranit mezeru mezi obchodními procesy a IT bezpečností a kontrolou.

Organizace jsou podle nich dnes vystaveny rostoucím nárokům v oblasti řízení nákladů, shody, bezpečnosti a rizik. Jejich IT infrastruktury totiž často představují soubor nekompatibilních systémů s unikátními pravidly a politikami, které z řízení rizik a shody činí složitý, časově náročný a nákladný proces. Spolupráce společností SAP a Novell umožní celý proces zjednodušit.

Řešení prý přinesou lepší schopnosti pro predikování, automatizaci a zajištění kontroly při současném zvýšení transparentnosti obchodních procesů napříč celou organizací. Sníží rovněž celkové riziko a zajistí shodu s interními i externími pravidly. Současně celý proces zjednoduší například automatizací vyhledávání i odstraňování rizikových obchodních problémů.

"Společná nabídka SAP a Novell umožní našim zákazníkům získat jasný přehled a důvěru nutnou k efektivnímu řízení rizik. Naše společnosti mají obrovskou základnu společných zákazníků, kterým naše spolupráce v oblasti řešení GRC pomůže využít již realizovaných investic do informačních technologií k dosažení větší přidané hodnoty a snížení celkových nákladů na vlastnictví," řekla Narina Sippy, senior vice presidentka a ředitelka pro řešení GRC v rámci divize SAP BusinessObjects.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?