Hlavní navigace

Samsung Pixon12 - 12 megapixelů v mobilu

9. 6. 2009

Sdílet

Samsung Pixon12 - 12 megapixelů v mobilu


Samsung Pixon12 disponuje celou řadou vlastností (Touch Auto-Focus (AF) tracking, Smart Auto, Share Pix, Wi-fi), jež mají uživatelům umožnit pohotově fotografovat, prohlížet snímky a také je sdílet se svými přáteli. To vše prostřednictvím jasného plně dotykového 3,1“ AMOLED displeje.Samsung Pixon12 zvládá rychlé ukládání fotografií, takže další fotografii mohou uživatelé pořídit zhruba během dvou sekund. Pomocí funkce Touch Auto-Focus (AF) tracking uživatelé dotykem prstu na displeji zvolí objekt, na který chtějí zaostřit - funkce AF poté daný objekt automaticky sleduje a přestože se objekt na displeji pohybuje, je na něj automaticky stále zaostřeno. Fotografie pořízené telefonem Samsung Pixon12 se dle tvrzení výrobce díky kvalitní optice a xenonovému blesku vyznačují kvalitou odpovídající digitálním fotoaparátům.

Jakmile uživatel skončí s fotografováním, může si své snímky užít prostřednictvím jasného 3,1” displeje AMOLED, kterým je telefon Samsung Pixon12 vybaven. Displej se vyznačuje kontrastním poměrem 10 000:1, přičemž je zároveň i úsporný, takže prodlužuje životnost baterie.


Samsung Pixon12 rovněž umožňuje uživatelům snadno fotografie řadit a spravovat. Lze je uspořádávat různými způsoby – označovat je štítky, názvy souborů, hodnocením, časem. Navíc funkce vícenásobného výběru umožňuje vybírat fotografie po skupinách, a nikoli pouze po jedné.


Funkce Samsung Share Pix slouží uživatelům telefonu Samsung Pixon12 k přenášení fotografií a video souborů na oblíbené společenské webové stránky, jako jsou Facebook, Picasa, Flickr, MySpace, Photobucket či Friendster.

V Evropě se Samsung Pixon12 objeví na trhu koncem června a v dalších zemích bude k dostání od srpna.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?