Hlavní navigace

Samsung přejmenoval a přepracoval obchod s mobilními aplikacemi

15. 7. 2014

Sdílet

Přebudovaný obchod nabízí stovky aplikací vytvořených na míru smartphonům a dalším chytrým zařízením se značkou Galaxy. Oproti svému předchůdci, Samsung Apps, nabízí aplikace a hry, které umožní lepší přizpůsobení a využití všech možností mobilních zařízení Samsung, protože se zaměřuje především na tituly, které byly vyvinuty s využitím mobilního vývojového prostředí Samsung SDK. Má fungovat také jako platforma pro různé akce, slevy a rovněž pro lokální aplikace, které jsou nabízeny výhradně pro majitele zařízení Samsung Galaxy v České republice.

„Neustále se snažíme vytvářet pro naše zákazníky hodnoty tím, že poskytujeme rozličná řešení a služby spojené s inovativními zařízeními. Samsung Galaxy Apps je rozšířením této snahy, protože nabízí našim zákazníkům exkluzivní aplikace, které obohatí jejich zážitky,“ řekl WonPyo Hong, prezident Media Solution Center ve společnosti Samsung Electronics.

V Samsung Galaxy Apps naleznou uživatelé tři základní sekce: Oblíbené, Žebříček a Pro Galaxy.

 • Oblíbené – pomůže uživatelům snadno najít doporučované aplikace a propagační akce.
 • Žebříček – zobrazuje nejoblíbenější aplikace, které lze prohlížet podle oblíbenosti, data a ceny.
 • Pro Galaxy – obsahuje čtyři další sekce:
  • Galaxy Gifts, kde jsou prémiové aplikace od globálních i lokálních poskytovatelů výhradně pro zařízení řady Galaxy.
  • Galaxy Essentials sdružuje aplikace, které by majitelům zařízení Galaxy neměly chybět, jako například komunikátor ChatON, dálkové ovládání WatchON nebo třeba POLARIS Office 5 pro editaci dokumentů.
  • Apps for Professionals je domovem podnikově zaměřených aplikací a dalších služeb, které plně využívají funkce zařízení Galaxy. Aplikace jsou zde přehledně členěné dle zaměření oboru zájmu (vzdělávání, byznys, umění apod.).
  • Galaxy Specials umožňuje uživatelům stahovat aplikace speciálně vytvořené pomocí Samsung SDK. Uživatelé si zde mohou stáhnout například aplikace vytvořené pro práci se stylusem S Pen nebo aplikace pro sdílení obsahu pomocí služby Samsung Chord.

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?