Hlavní navigace

Samsung S7220 Ultrab - Elegán z drátkovaného kovu

11. 5. 2009

Sdílet

Samsung S7220 Ultrab: mobilní telefon klasické konstrukce s AMOLED displejem

 

Stylový telefon klasické konstrukce navržený ve stejném koceptu jako vlajková loď Samsungu UltraTOUCH je vybaven 5Mpx fotoaparátem s funkcí autofokus, detekcí úsměvu a LED bleskem. Zařízení dále disponuje MP3 přehrávačem, FM rádiem či Bluetooth 2.1. Telefonu nechybí ani podpora 3G sítí a dostatečná paměť  o velikosti 110MB navíc rozšiřitelná až o 8GB. Elegantní vzhled telefonu Samsung S7220 Ultrab je podpořen 2,2“ AMOLED displejem a povrchem částečně z broušeného kovu.

Samsung

Samsung Ultrab v sobě ukrývá 5Mpx fotoaparát s řadou funkcí podporujících kvalitu fotografií - autofocus, detekce úsměvu, LED blesk  a 4x digitální zoom. Dále je vám k dispozici až hodinový videozáznam. Video podporuje formáty H.263 + AMR, MPEG4, Packet Video a  WMV.  Pro rychlé prohlížení internetu a stahování dat je telefon vybaven technologiíí HSDPA, která dosahuje rychlosti až 7.2 Mbps. Díky GPS navigaci budete mit vždy přehled, kam vedou vaše kroky. Navíc pokud budete chtít své výlety zvěčnit na fotografiích, získáte k nim i popisek souřadnic s místem, kde byly pořízeny. GPS navigace využívá Google Maps.

Samsung S7220 Ultrab si také poradí s přehráváním hudby s  podporou formátů MP3, AAC, AAC+, WAV, WMA, SP-midi, SMAF. Samozřejmostí je FM rádio. Dalším plusem telefonu Samsung S7220 Ultrab je jeho ovládání pomocí hlasu prostřednictvím funkcí Voice Memo a Voice Mail. 

Samsung S7220 Ultrab je dostupný na našem trhu za doporučenou maloobchodní cena 7399,- Kč včetně DPH.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?