Hlavní navigace

Samsung uvede i vylepšený Galaxy S8+, ale ne u nás

7. 4. 2017

Sdílet

Podle zprávy webu ET News bude Samsung prodávat i vylepšenou verzi Galaxy S8+, jenže jen v Číně a Koreji. A ve srovnání s ní může evropský model blednout závistí. ET News uvádějí, že zařízení ve speciální edici bude mít 128GB úložiště (nárůst ze 64 GB) a 6 GB RAM (nárůst ze 4 GB). Navíc bude telefon prodáván ve společném balíčku s dokovací stanicí DeX, a to za tisíc dolarů, tedy zhruba 25 tisíc korun (tolik u nás mimochodem stojí klasická verze Galaxy S8+).

Samotná stanice DeX se přitom prodává za 150 dolarů, takže jde o poměrně výhodný obchod. Jenže pokud ho budete chtít uskutečnit, budete si muset zajet do výše zmíněné Číny nebo Jižní Koreje. Jinak máte smůlu.

Není však jasné, proč by Samsung takový telefon omezoval na dva trhy, nicméně nevypadá to, že by nějak musel tlačit na zvyšování prodejů za každou cenu. Zisky za první kvartál jsou totiž u jihokorejského výrobce očekávány na hodnotě 8,7 miliardy dolarů, což by byl největší nárůst zisku za poslední tři roky, o neuvěřitelných 48 procent meziročně. A to všechno předtím, než byl prodán vůbec první Galaxy S8.

Zdroj: PCWorld.com

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?