Hlavní navigace

Sharp rozšiřuje řadu multifunkčních tiskáren

24. 11. 2015

Sdílet

Všechny modely Nova-E nabízí flexibilitu různých konfigurací a mohou růst společně s organizací. Například standardní zásobník na 1100 listů papíru lze rozšířit až na 2100 listů, v případě že v oddělení pracuje více zaměstnanců, a to bez nutnosti investice do nového přístroje. Modely Nova-E lze rovněž propojit s mobilními zařízeními a zvýšit tak produktivitu.

Sharp MX-M356N nabízí vyšší rychlost, až 35 str./min., automatizaci sešívání a třídění dokumentů. Díky vestavěnému barevnému skeneru lze dokumenty digitálně organizovat nebo třídit. Rychlost skenování je 56 snímků za minutu.

Interaktivní dotyková barevná obrazovka LCD s úhlopříčkou 7 palců umožňuje procházení funkcemi MFP, zatímco ikony a náhledy umožňují výběr kopírování/zasílání/skenování již na ovládacím panelu.

MX-M356N podporuje zásadu BYOD a možnost připojit se k Sharpdesk Mobile Print přes volitelný bezdrátový adaptér LAN a umožnit tak pracovníkům bezpečný tisk prostřednictvím propojených smartphonů a tabletů.

Sharp MX-M356N je zařízení s označením Energy Star. Napájení se automaticky zapíná a vypíná dle potřeby nebo nastavení administrátorem. Funkce Eco Scan zapíná fixační jednotku pro úlohy, které nevyžadují tisk a šetří tak spotřebu energie.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?