Hlavní navigace

Software AG představuje webMethods OneData pro procesně řízený Master Data Management

5. 3. 2011

Sdílet

webMethods OneData je komplexní řešení, které má uživatelům zajistit přísun konzistentních dat z různých zdrojů, která mohou být použita prakticky v každém systému, architektuře orientované na služby (SOA) nebo automatizovaném podnikovém procesu. Tento „jednotný pohled na věc“ umožňuje organizacím optimalizovat podnikové procesy a přijímat rozhodnutí rychleji a s větší precizností.

V říjnu 2010 Software AG získala americkou společnost Data Foundation a její technologii OneData. Nyní je tento software součástí platformy webMethods. V kombinaci s ostatními technologiemi pro řízení podnikových procesů nebo pro servisně orientovanou architekturu od společnosti Software AG, bude MDM hrát klíčovou roli ve všech fázích životního cyklu procesní excelence.

Organizace při nasazení webMethods OneData získají platformu pro správu a řízení dat včetně konsolidace, sladění, čistění a synchronizace s kmenovými daty. webMethods OneData se vyznačují schopností řídit data z různých zdrojů při zachování hierarchie, univerzálností pro různé typy architektur, pro provozní MDM i pro analytické MDM a dále flexibilitou datového modelu, kdy je možné užít vlastní model nebo použít přednastavenou šablonu. Software AG také klade důraz na příjemné uživatelské rozhraní a jednoduchou konfiguraci a rychlé nasazení.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?