Hlavní navigace

SonicWall představil u svých ochranných prvků pro e-maily podporu pro reputační systém

22. 4. 2009

Sdílet

Dostupnost zařízení E-Class Email Security Appliance (ESA) ES8300, určeného pro středně velké organizace či poskytovatele spravovaných služeb, oznámila firma SonicWall. Nově je dostupný i firmware Email Security 7.1, jenž podporuje technologii Advanced Reputation Management (ARM) v jejích systémech - specializovaných appliancí, softwaru pro Windows Server či hostovaných řešeních.
ES8300 je podle výrobce dvakrát rychlejší, má dvojnásobnou paměť a desetinásobnou diskovou kapacitu než starší platformy SonicWall pro zabezpečení e-mailu. Poskytuje ekonomicky prý výhodné řešení ochrany příchozích a odchozích e-mailů a také cenný nástroj v boji proti spamu.
ES8300 také jako první produkt SonicWallu používá technologii Advanced Reputation Management (ARM), která kromě metody zjišťování reputace IP adresy odesílatele spojuje s analytickou službou Grid Network a prý je schopen zastavit až 80 procent e-mailových hrozeb už na úrovni připojení.
„Architektura zařízení ES8300 počítá se snadným nasazením a správou a přitom ekonomicky efektivně poskytuje hodnotné funkce jako vyspělé zjišťování pověsti odesílatele příchozích e-mailů nebo ochranu obsahu v odchozích e-mailech," řekl Edward Cohen, viceprezident podnikové jednotky Email Security společnosti SonicWALL. „Znamená to nejen vyšší produktivitu pro koncové uživatele a tým IT, ale také nižší provozní náklady pro organizace, ať už jen potřebují blokovat nevyžádanou poštu, nebo potřebují ucelené řešení ochrany příchozího a odchozího e-mailu."

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?